Buzz

Malá pomôcka pre odporcov adopcií / A little help for adoption opponents
21 Jan 2015
Peter Breiner
Vcera vecer, vo svojej Správe o stave únie, Barack Obama spomenul dôležitost ochrany LGBT komunity. Vzápätí zdôraznil, že manželstvo je obcianske právo. Pre všetkých.

70 percent Americanov dnes žije v štátoch, ktoré umožnujú homosexuálne manželstvá.  Pritom, Amerika je velmi religiózna krajina. Ale my sme Slovania a to je viac ako sloboda prejavu, rovnoprávnost ci podobné barbarské výmysly, ktoré široká slovanská duša nepotrebuje.

Väcšina Slovákov, ktorí tak zanietene diskutujú o homosexuálnych manželstvách a adopcii detí homosexuálnymi pármi, v živote živého homosexuála zblízka nestretla. Ich informácie, vdaka ktorým sa fundovane rozhodnú co budú v referende robit, pochádzajú z primitívnych kostolných brožúriek a chromých tutkovín.

Pravda je taká, že v krajinách, kde sa na homosexuálov nepozerajú ako na dvojhlavé telatá, sa výskumy o detoch v homosexuálnych rodinách robia dávno a dôkladne. Ale kedže výsledky nevyhovujú združeniam božích nôh, nikto ich do debaty netahá.

Mnohí ludia nemajú informácie, ale každý má názor. Nuž teda, bratia a sestry s názormi bez skutocných informácií, tu je odporúcanie, co s takým názorom treba robit. Nielen, že sa názor dostane tam, kam patrí, ale budete mat možnost precvicit si techniku, ktorá sa vám zíde, ak tu vypukne vami obávaný homosexuálny Armagedon.Pre neanglictinárov:

1. Poskladajte svoj názor nadrobno
2. Navlhcite svoj názor vodou alebo vazelínou
3. Lahnite si na bok a pritiahnite horné koleno k hrudi. Následne si zasunte svoj názor do konecníka tak hlboko, aby sa už nikdy neobjavil

Šípky
vrchná - názor
spodná - konecník.

Ak sa vám toto riešenie nepozdáva, máte ešte možnost presvedcit sa, co dokázali skutocné výskumy (ktoré podla väcšiny slovenských názoristov neexistujú).

Našiel som zopár dobrých liniek v diskusii pod zlým, ale o to dlhším blogom na Sme. Diskusný príspevok od jedného z mojich najoblúbenejších diskutérov. Zásadne píše len o tom, co má velmi dobre naštudované, premyslené a overené. Má kvalitné a väcšinou nezávislé pramene, tak som si ich pozrel a rozhodol sa, že si ich požiciam. Cítajte a posielajte dalej. Trochu osvety v referendovej vode nezaškodí. O tie adopcie síce takmer vôbec nejde a nepôjde, ale ked už sa to vytahuje, nech sa páci:

1     2     3     4     5     6

Aby bola debata vyvážená, treba dat slovo aj druhej strane.

Tu je cirkevný odborník, priatel homosexuálov a jeho rozbor homosexuality
(CD 2, track 10)


Neviem preco (iba tuším), ale ten pán znie úplne taktoNa dnes tolkoto.

FEATURED POPS PROGRAMS

Peter travels worldwide conducting full-length programs of his own arrangements of popular repertoire often doubling as piano soloist


PROGRAM SAMPLES

FEATURED CLASSICAL PROGRAMS

Peter's internationally acclaimed arrangements of classical repertoire are available as full programs or individual works. Conducted by Peter, they have been featured in the Chicago Tribune's annual "10 Best Classical CDs".

FEATURED MULTIMEDIA

A documentary about 2012 recording of Mussorgsky and Tchaikovsky for Naxos with New Zealand Symphony Orchestra

A new Transmedia project based on Peter's new, 100-minute symphonic piece, with multi-layered videos and web projects

PRESS KIT

Lists of compositions, arrangements and recordings databases, reviews and other relevant tidbits to be found here

My blog