Buzz

Stopy z Floridy vedú na Slovensko
1 Jun 2015
Peter Breiner
Tito a Amanda Watts sú manželia. Žijú v Jacksonville na Floride a živia sa predajom miesteniek do neba z círeho zlata. Nie, nie je to metafora. 


Tito a Amanda predávali záujemcom o istotu v posmrtnom živote stovky lístkov, ktoré mali byt zo zlata a mali ich majitelom zarucit volný priechod u svätého Pavla, ci kto to tam pri bránicke organizuje. Cena: $ 99.99. Zlato to síce nebolo, ale co sa pobytu v nebi týka, zatial sa žiadny z kupujúcich nestažoval, že sa tam nedostal.
Napriek tomu sa do tejto transakcie zamiešala polícia. Tito vypovedal, že je mu jedno, že policajti tvrdia, že lístky sú drevené, lebo sú z círeho zlata a dostal ich na parkovisku za Kentucky Fried Chicken priamo od Ježiša. Ten mu ich nakázal predávat a získané peniaze použit na cestu do kozmu. Cestu do kozmu mal zariadit mimozemštan menom Steve, ktorý bol ochotný Tita s manželkou za istý obnos  dopravit vo svojom lietajúcom tanieri na planétu, ktorá je celá z kokaínu.

Amanda nástojí na tom, že floridská polícia má zatknút Ježiška, ktorý je zjavne všetkému na vine.  Tito je ochotný spolupracovat a nosit na sebe odpocúvacie zariadenie, ktorým božieho syna odhalí a skompromituje už nacisto, akoby írske referendum a slovenská biskupská konferencia nestacili.
V Titovom aute našla polícia 10 tisíc dolárov v hotovosti, o ktorých Tito tvrdí, že ich zohnal vlastnou hlavou, drogy, malého krokodílika, ciastocne pornografický obraz istého Putina v životnej velkosti, minulý rocník Zeme a Veku, pozvanie do diskusných relácií Michala a Adely a prihlášku do lavicového krídla Smeru s odporúcaním od jej úplne, ale úplne najscítanejšieho, najbystrejšieho a najsamkrajšie ostrihaného clena. 
Pri domovej prehliadke bola tiež nájdená krabicka s mimoriadne cennými relikviami, ktoré mali obsahovat rebro sv. Šebastiána, úlomok z Noemovej archy, akcie firmy Váhostav a návrh zákona slovenskej vlády o znižovaní korupcie a transparentnosti verejného obstarávania, ktorý údajne vypracoval Steve alebo niektorý z jeho kolegov vo vláde.
Všetkých vyššie menovaných chce jacksonvillská polícia vypocut ako svedkov, nie nevyhnutne Jehovových. Prominentní slovenskí politici, ale najmä slovenské policajné a justicné orgány, ktoré už vyriešili velké množstvo podobných prípadov, prislúbili intenzívnu spoluprácu. Ked vravím orgány, tiež to nie je metafora.


Zdroj

FEATURED POPS PROGRAMS

Peter travels worldwide conducting full-length programs of his own arrangements of popular repertoire often doubling as piano soloist


PROGRAM SAMPLES

FEATURED CLASSICAL PROGRAMS

Peter's internationally acclaimed arrangements of classical repertoire are available as full programs or individual works. Conducted by Peter, they have been featured in the Chicago Tribune's annual "10 Best Classical CDs".

FEATURED MULTIMEDIA

A documentary about 2012 recording of Mussorgsky and Tchaikovsky for Naxos with New Zealand Symphony Orchestra

A new Transmedia project based on Peter's new, 100-minute symphonic piece, with multi-layered videos and web projects

PRESS KIT

Lists of compositions, arrangements and recordings databases, reviews and other relevant tidbits to be found here

My blog