Videos

Ján Štrasser - Peter Breiner: Prepadol nás Covid. Spieva Alena Pajtinková
13 Mar 2021
Pesnicka z talk-show Vecierok pri konci sveta. Prepadol nás covid Prepadol nás covid. Co budeme robit? Vedci – to sú múdrosráci, tí nevedia nic! Na hnusobu recept Na hnusobu recept má len doktor Igor Matovic. [: „Zavedieme plošné antigénne testy! Nic to, že je presný iba každý šiesty! Starostovia obcí, primátori miest, vykonajte celoplošný antigénny test! :] [:Dobré ránko, milé dámy, dobré ránko, vzácni páni, každý víkend bude každý celoplošne testovaný!“ :] [: Antigén je bomba, únik pred ním nie je, A co na to covid? Ten sa iba smeje. Ludia, je to vážne, to sa nedá zniest! Chce to jeden celkom presne zacielený test! :] [:Možno po nom bude lepšie, možno sa to po nom zmení: Treba poslat testovaca do trvalej karantény! :] Treba poslat testovaca do trvalej karantény!

Become a Patron

FEATURED POPS PROGRAMS

Peter travels worldwide conducting full-length programs of his own arrangements of popular repertoire often doubling as piano soloist


PROGRAM SAMPLES

FEATURED CLASSICAL PROGRAMS

Peter's internationally acclaimed arrangements of classical repertoire are available as full programs or individual works. Conducted by Peter, they have been featured in the Chicago Tribune's annual "10 Best Classical CDs".

FEATURED MULTIMEDIA

A documentary about 2012 recording of Mussorgsky and Tchaikovsky for Naxos with New Zealand Symphony Orchestra

A new Transmedia project based on Peter's new, 100-minute symphonic piece, with multi-layered videos and web projects

PRESS KIT

Lists of compositions, arrangements and recordings databases, reviews and other relevant tidbits to be found here

My blog